Kasy fiskalne

Kasy fiskalne - proszę wybrać rodzaj kasy z menu dodatkowego.

W ofercie kasy fiskalne renomowanej firmy ELZAB.


Dlaczego warto wybrać kasy fiskalne ELZAB?

Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.
ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. Jesteśmy jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymując przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Czemu zawdzięczamy naszą pozycję?
Ponad 40-letnie doświadczenie zapewnia nam przewagę w organizacji produkcji urządzeń elektronicznych na skalę przemysłową. Nasze urządzenia w znakomitej większości powstają tu, w Zabrzu, nie gdzieś na Dalekim Wschodzie. Ciągle doskonalimy procedury kontroli jakości, co przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji.

Jakie elementy decydują, iż wielu producentów wzoruje się na naszych rozwiązaniach?
Drobiazgowa selekcja na wejściu to podstawa. Proces kontroli jakości zaczynamy od najdrobniejszych elementów elektronicznych. Wypróbowane, a często autorskie testy - oparte o wieloletnie, interdyscyplinarne doświadczenie fachowców to nasz atut.

Dlaczego codziennie ponad pół miliona Klientów jest zadowolonych z użytkowania sprzętu marki ELZAB?
Unikamy jakiejkolwiek anonimowości. Każdy podzespół zanim stanie się elementem składowym kasy fiskalnej ELZAB przechodzi dokładną kontrolę potwierdzoną przez znanego z imienia i nazwiska specjalistę. Na karcie produktu, będącej swoistym paszportem urządzenia, znajdują się kody kontrolerów - osób, które potwierdziły sprawność sprzętu własnoręcznym podpisem.


Jakie testy przechodzą wszystkie  urządzenia ELZAB?

Test elektromagnetyczny TEST ELEKTROMAGNETYCZNY (EMC)
Urządzenia marki ELZAB spełniają rygorystyczne Dyrektywy oraz Normy Europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i kompatybilności elektromagnetycznej EMC:

Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że certyfikowane urządzenia są odporne na zewnętrzne zakłócenia oraz same nie emitują szkodliwych fal elektromagnetycznych, nie generują pól interferujących z innymi odbiornikami oraz nie zakłócają pracy żadnych innych urządzeń biurowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbiorników radiowych, telewizyjnych, telefonicznych, itp.

Test termiczny
Każde, zmontowane na linii produkcyjnej urządzenie marki ELZAB podlega procesowi wygrzewania w specjalnej komorze klimatycznej.
Przez 24 godziny jego działanie poddawane jest sprawdzeniu w reżimie testu ciągłego.
Eliminujemy w ten sposób wszelkie mogące wystąpić na początku eksploatacji niedoskonałości czy wady ukryte.
Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że urządzenie jest sprawdzone i zaraz po podłączeniu gotowe do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

Test jakości
Kluczową sprawą dla ELZAB SA jest zapewnienie Użytkownikom 100% niezawodności i wieloletniej, bezawaryjnej pracy naszych urządzeń.
Wszystkie elementy i podzespoły zamawiane u certyfikowanych dostawców poddawane są rygorystycznym testom i pomiarom w zakładowym laboratorium kontroli dostaw.
Każdy materiał i element elektroniczny jest sprawdzany na wejściu przez specjalizowane urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym mikroskop elektroniczny. Dzięki temu Użytkownik urządzenia marki ELZAB może być pewny, że zostało ono wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Kontrola dostaw, kontrola procesu produkcji, pełna kontrola podzespołów podczas montażu oraz kontrola każdego urządzenia przed wysyłką składają się na wieloetapowy i szczelny proces gwarantujący 100% jakość.

Wersja do druku